Online Diyet Nedir? Diyetisyen ile Nasıl Çalışılır ?

Online diyet ideal kilosuna ulaşmak isteyenlerin bir diyetisyen eşliğinde, uzaktan iletişim ile uyguladıkları bir program olup, diyetisyene giden danışanların aldığı hizmetten çok da farklı birşey değildir.

 Diyet Hizmetini Kimler Alır ?

Bu hizmetinin birebir diyetisyenden alınan hizmetlerden hiçbir farkı olmamaktadır. Diyetisyenle karşılıklı yürütülecek beslenme programı ve kilo kontrolleri iletişim yolu ile watsapp üzerinden ya da başka bir kanal ile olmaktadır. bu sayede hem sağlıklı bir zayıflama sağlarken hem de zamanınız size kalır. Peki online diyet kimler için uygundur ?

Bu Diyeti Tercih Edenler

-Yabancı ülkelerde yaşayıp, kendi beslenme usullerine göre bir program alıp zayıflamak isteyenler

İş temposu ve iş seyahatlerinden vakit bulamayıp, diyetisyene gidemeyen erkek ve kadınlar,

Yaşadıkları yerler itibariyle uzman bir diyetisyen ile görüşme imkanı olmayanlar.

Evde diyet yaparken, kilo kontrolü ve motivasyona ihtiyaç duyanlar

Diyetisyene gitmek için zamanı olmayan öğrenciler

Fazla kilolarını kimsenin görmesini istemeyen ve kontrol altında sağlıklı olarak zayıflamak isteyenler.

Yurtdışında Yaşayanların Tek Çaresi Online Diyeti

Yurtdışında yaşayan ve zayıflamak isteyenler için online diyet biçilmiş kaftan. Çünkü farklı beslenme şekilleri ile zayıflamaya fazlaca ihtiyaç duyuyorlar. Diyetisyenle yüzyüze çalışmaları mümkün olmayacağından online diyet programlarını tercih etmektedirler. Bu şekilde diyetisyen kontrolünde zayıflamaktadırlar.

Online Diyet Hizmeti Nasıl Çalışır ?

Bu hizmette öncelikle diyetisyenimiz hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçecek ve size birtakım sorular yöneltecektir. Sizin verdiğiniz cevaplara göre size özel olan diyet listeniz hazırlanacaktır. Bu liste hazırlanırken yaş, cinsiyet, boy, kilo, daha önce geçirdiğiniz rahatsızlıklar veya mevcut hastalığınız ve bunun gibi birçok kriter baz alınacaktır.

Bundan sonraki aşamada belirli zamanlarda diyetisyeniniz sizinle iletişim kurarak uyum süreciniz ve motivasyon düzeyinizi sürekli kontrol edecektir. Aldığınız besinlerin ve kilo kontrolünüzün sürekli takibi yapılacak ve almak istemediğiniz ya da listenizde bulamadığınız gıdalar için diyetisyeninize ulaşarak  yeni alternatifler için hizmet alabilirsiniz. Online diyet programında herşey sizin kişisel özellikleriniz, motivasyon durumunuz  ve metabolizmanıza göre ayarlanır. Diyetisyen bu süreci sağlıklı ve rahat bir şekilde atlatmanızı sağlayarak sağlıklı bir şekilde sizi hedef kiloya ulaştırır.

Online Diyet Fiyatları

Bu hizmet için ücretler yüzyüze diyetisyenle görüşme ücretlerinden daha düşüktür. bu nedenle şuan çok popülerdir. Fiyat almak için konu altına mail adresinizi yazabilirsiniz. diyetisyenimiz size kısa sürede ulaşacak ve sizi bilgilendirecektir.

 

 

 

 

 


Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misin?