3 Günde 3 Kilo Zayıflatan Yoğurt Ve Elma Kürü

Elma ve yoğurt ayrı ayrı hem sağlıklı olan hem de kilo vermenizi sağlayan ikilidir. Kilo verdirerek zayıflamanızı sağlarken aynı zamanda vücudunuzda yağ oranını azaltıp fit gözükmenizi de sağlamaktadır. Elma olarak yeşil elma seçimi yapmalısınız. Yeşil elma lif bakımından zengindir ve yeşil elma tek başına yendiğinde de uzun süre tokluk hissi vermektedir. Yoğurt ise yağ yakma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yoğurt midenizi rahatlatır. Bu yüzden siz elma ve yoğurdu birlikte kullandığınızda hem sağlık açısından hem de kilo verme açısından çok yararlıdır. Peki, çok yararlı olan 3 günde 3 kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürü nasıl yapılır? 3 günde 3 kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürünün zararı var mıdır? 3 günde 3 kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürü günün hangi zamanında tüketilmelidir? 3 günde 3 kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürünü kaç gün uygulamalıyız? Vb. sorularınızın cevaplarını sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

3 Günde 3 Kilo Zayıflatan Yoğurt ve Elma Kürü Nasıl Hazırlanır?

3 günde 3 kilo zayıflatan yoğurt ve elma küründe kullanacağınız elma çeşidi olarak bol lif içeren yeşil elma önerilir. Ancak eğer elinizde yeşil elma bulunmuyorsa kırmızı elma ile de kürü hazırlayabilirsiniz. Elmayı güzelce yıkadıktan ve çekirdeklerini çıkardıktan sonra kabuklarıyla 1 litre içme suyunun içinde 10 dakika boyunca kaynatılır. Kaynatılan elmayı küçük küçük doğrayıp ardından robottan geçirilir. Ortaya çıkan ezilmiş elmanın üzerine 5-6 yemek kaşığı yoğurt koyup karıştırılır. Karıştırdıktan sonra 3 günde üç kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürü hazırlanmış olur.

3 Günde 3 Kilo Zayıflatan Yoğurt ve Elma Kürü Ne Zaman Tüketilmelidir?

3 günde üç kilo zayıflatan yoğurt ve elma kürünü aç karnına ve ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Ancak günün hangi öğününde ve hangi zamanında tüketirseniz diğer günlerde aynı öğün ve aynı zamanda yemelisiniz. Üstelik bu diyet sağlığınız açısından ve vücudunuzun elma ve yoğurt kürüne adapte olabilmesi açısından 15 gün boyunca uygulamalısınız. 15 günü geçtikten sonra ister diyeti bırakabilir ister diyete devam edebilirsiniz.

Yorum yapın