3 Günde 1 Beden İncelten Tarifler

Zayıflık, herkesin arzulamış olduğu konulardan biridir. Bakıldığında her insan artık ideal kilosuna kısa süre içerisinde kavuşmak ister.  Bunu yapmanın en iyi yollarından biri de başarılı tarifleri uygulamanız olacaktır. 3 günde bir beden incelmek en çok istenen konulardan biridir. Fakat tam manasıyla bunun nasıl uygulanacağı yönünde birtakım eksiklik durumu yaşanabiliyor. Yapabileceği niz en iyi çözüm yollarından biri de kendinize ilk etapta güven duymaya başlamanız olacaktır. Kendinize güven duyduğunuz taktirde istemediğiniz herhangi bir olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Uzun sağlıklı bir beslenme planı sizlerin hedeflediği kiloya daha pratik yoldan ulaştırılmasına yardmcı olacaktır. Besinleri çok fazla tüketmek istediğimiz zaman bunun altında yatan temel nedenlerden biri duygusal açlıktır. Evde zaman geçirmek için uğraştığımız şu zamanlarda kilo kontrolünü yapmamız önemlidir. Bu sebepten dolayıdır ki ev ortamında egzersiz yapacağınız gibi aynı zamanda da bed en inceltici diyet programını da mutlaka uygulamanız gerekiyor. 3 Günde 1 Beden İncelten Tarifler ile sizlerde daha fit bir görünüme kavuşma şansına sahip olacaksınız.

3-gunde-1-beden-zayiflama

3 Günde 1 Beden İncelten Diyet Nasıl Yapılıyor?

3 günde 1 beden incelten diyet ile sağlıklı bir şekilde  kilo vermeye başlayabilirsiniz. Toplamda 3 günlük şekilde  uygulamanız gereken bir diyet programıdır. Süreyi kendi kafanıza göre daha fazla uzatmamalısınız. Fakat diyet programlarını uyguladınız ve ara vermeye başladığınız zaman yeniden kilo alma eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Bu duruma dur demek adına kendinize yeniden 3 gün boyunca uygulayacağınız programı hazır edebilirsiniz. Böylelikle inatçı kilolarınızla çok rahat şekilde baş etmeye başlamanız da sizin adınıza hiç zor olmayacak. Hatta kısa süre içerisinde sizi olumsuz yönde etki altına alacak olan fazla kilolarınızdan da kurtulma eğiliminde olmaya başlayacaksınız. En önemlisi de kendinizi son derece iyi hissetmeye başlamış olacaksınız. 3 günlük yapacağınız programda sabah, öğle ve akşam düzenli şekilde uygulamaya da başlamış olacaksınız.

4 Kilo Zayıflatan Mucize Yeşil Çay Diyet Listesi

3 Günde 1 Beden İncelten Diyet Programı

Sabah: 1 kupa yeşil çay hazırlıyoruz

Bir adet ise metobolizmamızı daha da hızlandırmaya yardımcı olacak omlet hazırlıyoruz.

Metobolizma Hızlandırmaya Yardımcı Omlet İçin Malzemeler

 • Bir adet yumurta gerekiyor
 • Bir çay bardağı kadar süt
 • Bir miktar karabiber
 • Bir miktar kırmızıbiber
 • Bir miktar pulbiber
 • 2 yemek kaşığı yulaf ezmesi
 • Bir tatlı kaşığı zeytinyağı

Metobolizmanızı daha da hızlandıracak şekilde yapacağınız omletiniz hem zayıflamanız konusunda yardımcı olacak hem de doyurucu özelliği ile sizleri mest etmeyi başarmış  olacaktır.

Sebzeli Omlet Nasıl Yapılır, Resimli Anlatım

Öğle: Öğle yemeği geldiği zaman ise ne yemeliyiz diye düşünmeye başlayabilirsiniz. Yeşil Smothie ekliyoruz.

Yeşil Smothie İçin İhtiyacınız Olan Malzemeler

 • 2 havuç gerekli
 • bir adet salatalık
 • yarım demet maydanoz
 • 1 limon suyu
 • bir küçük taze zencefil ekliyoruz
 • 4 kaşık yemek yoğurt ekle
 • 1 su bardağu su gerekiyor

Hazırlanışı: Yeşil smothie yapmak için hemen malzeme listesi içerisinde yer alan tüm karışımları bir kaba içerisine koymaya devam ediyoruz. Malzeme listesi içerisinde yer alan tüm karışımları tek bir blender içerisine koyarak güzelce karıştırın.  Zaten çok  güzel bir karışım elde etmeye de başlamış  olacaksınız.

3-gunde-1-beden-zayiflama-yeşil-smothie

Akşam: Bir orta boy dilim  somon ızgara gerekiyor

Bir ince dilim tam buğday ekmeği

Yağsız salata hazırlıyoruz

İkinci Gün Sabah: Hurmalı yağsız salata

İkinci Gün Öğle: Kinoa salatası

İkinci Gün Akşam: Yeşil smothie

Üçüncü Gün Sabah: Taze nane çay tarifi

Üçüncü Gün Öğle: Yağsız peynirli salata

Üçüncü Gün Akşam: Yağsız ızgara tavuk

Tüm bu diyet listesini 3 gün boyunca düzenli şekilde uyguladığınız taktirde hedeflediğiniz kiloya kısa süre içerisinde ulaşma şansına sahip olursunuz.

Yorum yapın