Emtea Nedir? (Zayıflama Çayı)

Siz de Emtea Çayı (Zayıflama Çayı) hakkında bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? İçeriği, nasıl kullanıldığı ve zararları hakkında bilgileri sizin için derledik.

Geçen zaman içinde insanların yaşamlarına giren farklı farklı olgular, ürünler var. İnsanlar doğal olarak ölümlü olduğunu unutarak her zaman kusursuz görünmek ve mükemmel görünmek istiyor.

Bu bağlamda da kendi kusurlarını kapatmak ve gidermek için değişik yöntemler kullanıyor. Örneğin kimi insanlar aşırı kilolu olduğunu düşünüyor ve kilo vermek istiyor.

Emtea Çayı Nedir?

Birçok insan gibi siz de Emtea adını duyup, merak ediyorsunuz. Piyasada zayıflama çayı olarak adlandırılan bir ürün. Özel bir çay olup, detox çayı olarak da adlandırılır.

Metabolizmayı hızlandırır, iştahı keser, termojerik olarak yağ yakma özelliği vardır.

Günümüzde en çok kullanılan zayıflama ürünleri arasında ilk sıralarda gelir. Efervasan tablet formundadır.

Ülkemizde firmanın Emtea zayıflama çayı fiyat değeri şu an için 150 Türk Lirası’dır. Benzerlerine kıyaslandığında rakamlar çok daha uygundur.

Emtea Çayı Zararları

Emtea yorumları olarak bakıldığında ürünle ilgili kimi zaman farklı şikayet sitelerine gelen şikayetler de yok değildir.

Bunlara istinaden ürünün zararları hakkında bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir:

Her ne kadar kilo verdiren bir ürün olmakla beraber

  • baş dönmesi,
  • kalp ağrısı,
  • böbreklere zarar verebiliyor,
  • kimi insanlarda sırt ve kol ağrılarına yol açmıştır.
  • Kimi insanlar vücudunda titremeler olduğunu ifade ediyor.

Eğer özellikle bu ürünü kullanmak istiyorsanız bir uzmana danışarak kullanmanızda fayda var. Bunun yanı sıra herhangi bir sağlık sorunu olanların kullanmamasında fayda var.

Tek başına kilo vermek için bir çaya umut bağlamak çok da doğru değildir, egzersizlerine ve öğünlerinize dikkat etmelisiniz.

Emtea Çayı İçeriği

Emtea çayı içeriği şu şekildedir: Yeşil çay ekstrakt Guarana, Yaban mersini, Panax ginsengDextroz, İnulin, Chitosan, Citrus limon ekstrakt, Nar çekirdeği ekstrakt , Hurma , Stevia olarak üreticisi tarafından ifade edilmektedir. Görüldüğü gibi tamamen doğal bileşenleri vardır.

Emtea Çayı Nasıl Kullanılır?

İçeriği konusunda üstte bu bilgileri verdikten sonra şimdi de biraz da bu çok özel çayın nasıl kullanılacağı konusuna değinmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir.

Öncelikli olarak bu ürünün istenen sonucu vermesi için doğru ve düzgün kullanımı son derece önemlidir.

Emtea çayı kullananlar ürünü şu şekilde kullandıklarını ifade ediyorlar ve dahası üreticisi olan firma da ürünün bu biçimde kullanımını öngörüyor.

Buna göre günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere kullanılıyor.

Kahvaltıya başlamadan ve yemekten iki saat önce ki bu son derece önemli 1 adet Emtea tablet 1 su bardağı kaynar suyun içine atılarak iyice eridikten sonra tüketiliyor.

Bu konuya çok ciddi bir biçimde özen göstermek gerekiyor. En ufak bir ayrıntı da kaçırılmamalı ve harfiyen uyulmalıdır.

İçeriğinde olan bileşenler sayesinde ekstra şeker kullanılması gerekmez. Kullananların da çok iyi bildiği gibi çok hoş bir tadı vardır. Herkes seve seve tüketebilir.

Emtea çayı, piyasada zayıflama çayı olarak satılmaktadır ve detox çayı olarak da bilinmektedir.
Emtea çayı içeriği şu şekildedir: Yeşil çay ekstrakt Guarana, Yaban mersini, Panax ginsengDextroz, İnulin, Chitosan, Citrus limon ekstrakt, Nar çekirdeği ekstrakt , Hurma , Stevia olarak üreticisi tarafından ifade edilmektedir.
Üreticisi tarafından emtea çayının günde 2 defa içilmesi önerilmektedir. Biri sabah ve diğeri akşam olmak üzere.

Yorum yapın