Pharmaton Nedir? Kilo Aldırır Mı?

Siz de buraya ”Pharmaton kilo aldirir mi?” sorusunun yanıtını almaya mı geldiniz? O zaman doğru adrestesiniz bu yazıda sizlere bu konuda kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız ve kafanızda hiçbir soru işareti kalmayacak.

Dilerseniz hemen başlayalım.

Phartmaton Nedir?

Pharmaton Sanofi firması tarafından üretilen bir gıda takviyesidir.

Pharmaton içeriği itibarı ile Ginseng G115, mineral ve değişik çeşitlerde multivitamin içeren çok yönlü bir üründür. İlaç ya da besin değildir. Uzman kontrolünde ve gerekli olduğu durumlarda kullanılması gerektiği göz ardı edilmemelidir.

Bu marka altında farklı yaş grupları için farklı içerik özellikleri olan gıda takviyeleri de vardır. Pharmaton Vitality de bunlardan bir tanesidir. Ayrıca hem kadınlar, hem de erkekler için ayrı ayrı olan ürünler vardır.

Phartmaton Faydaları

Üstte verilen bu bilgilerden sonra şimdi de ”Ne işe yarar?” sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu bilgileri verebiliriz.

Öncelikli olarak bu ürünün en temel faydası insanların temel enerji gereksinimlerini karşılaması ve bunun yanı sıra eksikliği görülen vitamin, mineral eksikliklerinin giderilmesidir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre yan etkileri mevcut değildir.

Phartmaton İştah Açar Mı?

Pharmaton içeriğinde yer alan lizin isimli aminoasit dolayısı ile iştah açıcı bir özelliği vardır. Kulllananlar tarafından iştah açtığı ifade edilir durumdadır. Pharmaton yorumları da bunu doğrular niteliktedir.

Phartmaton Kilo Aldırır Mı?

Bu ürün ”Kilo aldırıyor mu?” diye gelen birçok soru vardır. Burada ”Kilo yapar mı?” sorusunun net bir yanıtı yoktur. Üstte belirtilen iştah açıcı özelliğinden dolayı insanlar kilo alabilir ama özellikle kilo almak için vitamin türünde bir gıda takviyesi değildir.

”Ne kilo aldırır?” denildiğinde ise burada eğer insanlar iştah açılmasına bağlı olarak aşırı düzeyde yemek yerse elbette kilo alabilir.

Phartmaton Fiyat Bilgisi

Ürün fiyat bilgisine bakıldığında her ürünün kendine gore az da olsa farklılık gösteren bir fiyatı vardır. İçindeki tablet sayısı da fiyatları etkileyen bir diğer faktördür.

Ortalama olarak 2021 Haziran ayı itibariyle fiyatlar 60 TL ile 170 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Pharmaton iştah açıcı özelliği sayesinde kilo aldırabilir fakat kilo almak için kullanılan bir ilaç türü değildir.
Pharmaton içeriğinde yer alan lizin isimli aminoasit dolayısı ile iştah açıcı bir özelliği vardır. Kullanan kişiler tarafından da iştah açtığı yönünde yorumlar gelmektedir.
2022 Ekim ayı itibariyle Pharmaton’un fiyatı 120 TL civarındadır.

Yorum yapın