Kabak Detoksu ile 1 Haftada Zayıflama

Kabak seviyorsanız o zaman bu detoksun tam size göre olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Bu sayede fazla kilolara elveda demeniz mümkün olur. Burada önemli olacak kilit noktalardan biri de kabak detoksunu düzenli şekilde uygulamanız olacak. Kabak detoksu düzenli şekilde uygulandığı zaman ise kilo vermeniz mümkün olacak. Havalar ısınmaya başladığı zaman kabak detoksunu yaparak daha  fit görünüm içerisinde olmaya başlayabilirsiniz.

Kabak detoksu son zamanda hemen herkesin en çok başvurduğu diyet programlarından biridir. Kalori bakımından incelendiği zaman oldukça düşük olacaktır. Su oranı ve lif oranı  fazla olduğundan dolayı kalorisi düşük ve sağlıklı şekilde zayıflama süreci yapılır. Kabak içerisinde su oranı bir hayli fazladır.  Böylelikle su ihtiyaçlarınızın da bu sayede karşılanmasını sağlarsınız. 3 günde 3 kilo vermeye  başlamak için düzenli şekilde uygulayın. Bu detoksun en önemli özelliğinden biri de zayıflama garantili olması denebilir. Kabak detoksu uygulamak isteyen kişiler yaklaşık olarak 1 hafta içinde uygulamalıdır. Bu sayede kabak detoksunu uygulamaya koyulduk sıra gerçekten işe yaramaya başladığını fark edecektir.

DİYET KABAK ÇORBASI TARİFİ (RESİMLİ VİDEOLU)

Kabak  Detoksu Nasıl Yapılıyor?

Kabak detoksunu uygulayacak olan kişiler kahvaltı yönünden incelendiği zaman son derece fayda sağlayacak bir menü hazırlamalıdır. Kabak içerisinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde  günlük alınması gereken dozun en iyi şekilde alınmaya başlaması sağlanır. Diyetimizin ana  etkenlerinden biri de toksin, fazla yağ ve düşük kaloriyle zayıflamaya çalışmak olacaktır. Besleyici yanı bir hayli fazla  olduğundan dolayıdır ki sizlerde artık bu detoksu severek uygulama şansına sahip olmaya başlarsınız. Görünümlerinizin doğal olarak daha etkileyici diyebileceğimiz  bir hale dönüşmesini sağlamaya başlarsınız. Kabak detoksunda sabah kahvaltı da bir  adet kabaktan güzel bir omlet kendinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yanında da güzel bir salata hazırlayabilirsiniz. Vitamin ve mineral açısından zengin olduğundan dolayı doğal olarak sizleri de uzun süre tok tutmaya neden olacaktır. Kabak detoks isteyen hemen herkes kolayca uygulayabilir.

kabak-detoksu-diyeti

 Kabak Detoks Ara Öğünler

Kabak detoksunda ara öğünler bir hayli önemlidir. Kabak detoks diyeti yağ yakma özelliğine sahip olduğundan dolayı kolayca zayıflamayı sağlar. Öğle ve akşam yemeğinde ise yoğurtlu kabak tüketilmesi gerekiyor. Bunu aynı zamanda kahvaltı ve öğle yemeği arasında tercih edilebilir. Ayrıca yanında da bir kase meyve yiyebilirsiniz. Bu sayede meyve tabağının da  tüketilmesi içerisinde yer alan  lifler sayesinde daha fazla metobolizmanın zayıflamasını sağlayacaktır.

Yorum yapın