Şeyda Coşkun 3 Günde 3 Kilo Diyeti, Mucize Değil Gerçek

Ünlülerin diyetisyeni olarak tanınan Şeyda Coşkun, Hadise, Gülben Ergen, Hülya Avşar gibi ünlü isimlerin kilo vermesinde oynadığı rol ile oldukça popüler bir beslenme uzmanı haline geldi. Aslında spor eğitmeni olan Coşkun kilo verdirme konusundaki başarısı ile de artık herkesin kabul ettiği bir isim.

3 günde 3 kilo şeyda coşkun
Şeyda Coşkun 3 Günde 3 Kilo Diyeti

Bugün, posta gazetesi ile yapmış olduğu röportajında takipçileri için paylaştığı, Şeyda Coşkun 3 günde 3 kilo diyeti ve diyet listesi ile ilgili önerilere yer vereceğiz.
Danışmanlık yaptığı kişilerin tüm öğünlerini tek tek hazırlatıp gönderse de detoks etkisi yaratan ve sizlerin de zayıflamasına yardımcı olabilecek 3 günlük diyet listesi.

Şeyda Coşkun 3 Günde 3 Kilo Diyeti

Aşağıda 3 günde 3 kilo verdiren diyet listesi, diyete başlamadan önce detoks etkisi yaratıp, vücuttaki fazla suyun ve ödemin atılmasına yöneliktir. 3 günlük uygulamadan sonra ortalama 1 ay bu tür bir şok diyet uygulamamalısınız.
Yine sağlıklı bir beslenme programı uyguluyor fakat son birkaç kilo fazlalığınızdan kurtulmakta zorluk çekiyorsanız, 3 günde 3 kilo verdiren diyet Şeyda Coşkun tarafından önerilmektedir.

Şeyda Coşkun 3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet
3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Şeyda Coşkun

1.GÜN
Sabah Öğle ve Akşam Öğünlerinde: 15-20 tane taze çilek ya da franbuaz. Mevsiminde değilseniz dondurulmuş olanını da kullanabilirsiniz + 1 yemek kaşığı yulaf
Ara Öğünlerde: 5-6 tane taze frambuaz veya çilek tüketilecek. Ara öğün günde 3 kez tekrarlanacak.
2.GÜN
Sabah Öğle ve Akşam Öğünlerinde: 1 adet haşlanmış katı yumurta veya 2 yumurtanın beyazı yağsız pişirilecek
Ara Öğünlerde: 1 dilim ananas yenecek yaklaşık her dilim 40 gram
3.GÜN
Kahvaltıda: 1 dilim light hindi fümenin içerisine 2 tatlı kaşığı light lor peynirini sarıp dilimleyerek tüketin
Öğle Yemeği: 80 gram derisiz ve yağsız tavuk eti ızgara
Ara Öğün:1 bardak light ayran
Akşam Yemeği: Mantarlı hindi göğüs sote. 5-6 adet mantarı ve 50 gram hindi etini kuşbaşı doğrayıp soteleyin. İçerisine karabiber ekleyip tüketebilirsiniz.

3 gün 3 kilo diyeti sonrasında verilen kiloların geri alınmaması için, günlük ihtiyacınız olan kalori miktarından 500-1000 kalori düşerek vücudunuza en uygun beslenme programı ile devam etmenizi öneriyor.
Şeyda Coşkun diyet sırları ile ilgili olarak, beslenme planınızdan mümkün olduğunca beyaz unla yapılmış gıdaları çıkarmanızı ve günlük 1 saat tempolu yürüyüş yapmanızı öneriyor.
Kalori hesaplamasını bilmiyorsanız. Günlük kalori ihtiyacı hesaplama adlı konumuzu okuyup, günlük kalori hesaplama aracına kendiniz ile ilgili doğru bilgileri girerek hesaplama yapabilirsiniz. Çıkan sonuca göre Kalorilik diyetler kategorimizden kendinize en uygun olan diyet listesini seçip, ideal kilonuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

DİKKATE ALIN: Üç günde üç kilo verdiren diyet Şeyda Coşkun tarafından desteklense de, sağlık sorunu olan ve diyet öncesinde sağlık kontrollerinden geçmemiş kişilerin bu tür düşük kalorili diyet listelerini uygulamaması gerektiğini söylüyor.
Ayrıca şeker hastaları, tansiyon hastaları, kalp damar rahatsızlığı olanlar ve ilaç kullananlar, gebe kalmayı düşünenler, hamileler, emziren anneler ile birlikte yaşı ilerlemiş kişilerin bu diyeti uygulaması önerilmemektedir.
Zayıflama garantili ve sağlıklı bir diyet programı arıyorsanız, Akdeniz diyeti ve Kolesterol diyeti programlarını incelemenizi öneririm.

Evet, Şeyda Coşkun ve Tuğba Coşkun kardeşler.

Şeyda Coşkun 1.70 boyunda ve 52 kilodur.

Şeyda Coşkun, yaşam koçudur.

Yorum yapın